Ankara Çoklu Kurtarma

Aracınızın olduğu yerden hareket edemediği durumlarda acil oto yardım olarak Ankara Oto kurtarmaya ihtiyacınız mutlaka olacaktır. Bu tip mağduriyetleri kimse yaşamasın isteriz.

Hiç kimsenin böyle bir durumu yaşmaması en büyük dileğimiz olmak ile beraber bu durumlarda ne yapmamız gerektiği konusunda bilinçli ve planlı olmamız gerekir. Aracınız eğer bir kaza durumunu yaşamanız halinde ise ilk olarak kasko firmanıza bilgilendirme yapmalı poliçeniz dâhilinde olan çekici hizmetinden Ankara Oto kurtarma, Ankara Ahtapot Çekici, Ankara Kamyon kurtarma gibi hizmetlerimizden yararlanmalısınız. Aracınızın kaskosundan yararlanabilmeniz için kaza olması şart değildir. Kasko iç anlaşma şartlarında yer alan yol yardım hizmeti arıza gibi durumların da da karşılar. Bu yüzden poliçenizin anlaşma şartları içerisinde yer alan Ankara yol yardım hizmetlerinin tam olarak neyi kapsadığını bilmeniz bu anlamda size yarar sağlayacaktır. Tüm bunların dışında aracınızın kaskosu yoksa ve aracınız herhangi bir kazaya ya da başka bir durumdan dolayı hareket edemez halde ise Ankara yol yardım, Ankara Oto Kurtarma ya da acil oto kurtarma olarak 0532 352 29 03 numaralarımızı arayarak bize ulaşmanız gerekecektir.

 

Ankara Oto çekici ya da halk söylemleriyle Ankara Oto kurtarıcılar, çelik halatlar vasıtasıyla çekilerek istediğiniz yere taşınması işlemini yapar. Bu işi sadece mekanik sistemler yapıyor gibi düşünmemeke fayda var. Çalışmayan, hareket edemeyen bir aracın çekici üzerine yüklenmesi de, taşınması da tecrübeyle sabittir. Üzerinde emanet taşıyan bir vasıtanın sorumluluğunu almak sandığınız kadar kolay bir durum değildir.

Ankara Oto kurtarma araçları bazı durumlarda farklı hassasiyetler için de kullanılabilir. Uzak bir yerde bulunan aracın şöforsüz olarak taşınması gereken mezularda yine Ankara oto çekici ya da Ankara oto kurtarıcılar ile taşınabilir. Ankara Oto çekici modellerinden biri olan Ankara çoklu oto kurtarıcı ile aynı zamanda birden fazla aracın taşınması imkanlarımız dahilindedir.

Ankara Oto Kurtarma olarak Ankara başta olmak üzere, İzmir, İstanbul,  Bursa ve bu merkezler üzerindeki tüm güzergâhlar için oto taşıma hizmetlerini aralıksız vermekteyiz. Tüm ekip ve ekipmanlarımız ile sizlere yardımcı olmaya herzaman hazırız.