Ankara Oto Çekici 7/24

Ankara oto kurtarma ya da bilinen adıyla Ankara oto çekici veya Ankara oto kurtarma 7/24, aracın hareket edemeyecek olduğu zamanlarda güvenli bir şekilde istenilen yere taşıma işlemini gerçekleştirir.

Ankara Oto kurtarıcılar daha çok acil durumlarda aranan ve istenen bir nakliyat sistemi gibi düşünülmemelidir. Evet çoğumuzun aklına ilk gelen hep kaza mevzularında çekici çağırmak olabilir. Oysa Ankara oto kurtarıcılar aracın hareket etmemesi gereken anlarda da aynı görevi üstlenmektedir. Ankara Kara yolları üzerinde çoğumuzun denk geldiği çoklu fabrikasyon sıfır araç taşıyan tırlar vardır. Bu tırlar sıfır olarak satışı gerçekleşen araçların kilometre yapmaması için fabrikadan ya da ana dağıtım bayilerinden satış ofislerine taşınması sağlar. Harici durumlarda yeni aldığınız il dışındaki araçların sürücüsüz gelmesi gereken bir durumun söz konusu olduğunda Ankara oto çekiciler ve Ankara oto kurtarma olarak güvenilir taşıma bilinciyle çalışır.

Bir çok aracın taşınması için Ankara çoklu oto kurtarıcılar ve Ankara çoklu oto çekici kullanılmaktadır. Hem maliyet olarak ucuz bir sistem hem de zaman kazandıran bir işleyiştir. Ankara Oto çekicilerin çalışanlarınında da çekiciler kadar donanımlı ve bilgili olması gerekir. Aracın hasar durumu ne olursa olsun, daha fazla maddi zarara uğramadan taşınması sağlanmalıdır. Hareket edemeyen ve çalışır durumda olmayan araçların Ankara Oto çekiciye nasıl yüklendiğinden biraz bahsetmek gerekirse;

Ankara Oto çekicilerde otomatik elektrikli çelik halat sistemi vardır. Aracın sağlam ve doğru çekme noktalarına takılan çelik kancalar ile çekilir. Yol alacağı mesafe göz önünde bulundurularak ister 10 metre ister 10 kilometre gidilecek olsa da sabitleme kancalarının takılması gerekir..

Ankara oto çekici konusunda aracın durumu ne olursa olsun, güven huzur içerisinde taşımanın gerçekleşmesini istiyorsanız Ankara oto kurtarma 7/24 sizlere hizmet vermektedir. Araçlarınızın olduğu yerin bir önemi olmadan Türkiye’nin her yerinden araçlarınızın alınması ve sağlıklı bir şekilde talep ettiğiniz Türkiye’nin her yerine teslimini gerçekleştirmekteyiz. Ankara Oto kurtarıcıya ihtiyacınız olduğu her durumda, zaman ve mekan gözetmeden yapılması gereken tek şey 0532 352 29 03 No’lu  telefonu aramak ve yerinizi söylemek olmalıdır.