Kurumsal
Etiketler

Ankara Oto Kurtarma olarak; arızalanmış veya kaza yapmış araçlarınızı istediğiniz yere araç çekicilerimiz ile taşımaktayız. Ankara da ve Türkiye geneline hizmet veriyoruz.

Ankara Oto Kurtarma aracınızın arıza veya kaza nedeniyle hareketsiz kalması durumunda, servis hizmetiyle yanınızda olacaktır.
Otomobilin devrilmesi veya şarampole yuvarlanması nedeniyle hareketsiz kalması durumunda vinç ile kurtarılması ve en yakın yetkili ya da özel servise çekilmesi hizmetlerini gerçekleştirmektedir.


Aracınızın yakıtı mı bitti?

Ankara Kurtarma yol yardım aracınızı en yakın benzinliğe çekerek benzin temin etmenizi sağlar.
Çankaya, Yenimahalle, Keçiören, Altındağ, Elmadağ, Beypazarı, Ayaş, Gölbaşı Batıkent, Eryaman, Ümitköy oto çekici ya da çayyolu oto kurtarma ihtiyaçlarınızda Ankara Oto Kurtarma 7/24 hizmetinizde ve hep yanınızda.
Aynı zamanda Ostim oto çekici ya da Şaşmaz oto kurtarma olarak da aradığınızda firmamız en kısa sürede yanınızda olarak aracınızı dilediğiniz servise çekecektir.
Etimesgut oto kurtarıcı ve Elvankent oto kurtarma olarak aynı hizmeti 7/24 olarak profesyonel kadromuzla vermekteyiz.
Tüm bu hizmetlerimizin yanında Sincan oto kurtarıcı çekici hizmetini Ankara da en hızlı şekilde veren şirket olmanın gururunu yaşıyoruz.
Gimat oto çekici denildiğinde yine bize ulaşabilir ve en güvenilir ve en hızlı hizmeti alabilirsiniz.